Struktura webu

Vnímám, že téměř nikdy nestačí informaci předat jednou. Aby se člověku zažila, je potřeba opakování, nebo vysvětlení z trochu jiné strany. Proto se na stránkách snažím zachytit základní principy a návody, které léta opakuji lidem se kterými pracuji. 

Přidávám i nadstavbové, zajímavé, často praktické informace, které jsem za mnoho let své praxe nasbírala.  Díky Akademii změny se můžete k obsahu dle libosti a potřeby vracet, až do chvíle, kdy se Vám zažije a vy tuto podporu nebudete potřebovat.

Stránky se vyvíjejí spolu s jejich uváděním do života.

V tuto chvíli jsou rozdělelny do několika ZÓN, jejichž strukturu Vám nyní přiblížím a mají aktivní 3 měsíční podpůrný program "Restart vitality".

Jestliže Vás kdekoliv na stránkách zaujmou nějaké informace a budete chtít využít mé podpory, spojte se se mnou a domluvíme se.
Pokud se neznáme osobně, napište mi přes kontaktní formulář, nebo na e-mail akademiezmeny@seznam.cz, co by Vás konkrétně zajímalo. Ozvu se Vám zpátky a domluvíme se. (většinou odpovídám do 3 až 5ti pracovních dní, pokud v této době nedostanete žádnou odpověď, prosím napište ještě jednou)

VIZITKA

Začínají tak zvanou VIZITKOU, která se zobrazí při zadání www.akademiezmeny.cz do vyhledávače.

Tady je náhled projektu Akademie změny, příspěvky k zamyšlení, teoretické i praktické návody, něco o mě (v kontakty), pár článků v BLOGU. 

Stránky mají svůj energetický náboj a buď člověka přitahují, zajímají, baví, nebo ne.

Například tu je:

  • základní rozdělení makro a mikro živin (poradna)
  • co dělat když chcete upravit svůj jídelníček (poradna)
  • změna je možná (poradna)
  • zdroje jednotlivých makroživin s názornými fotografiemi (poradna)
  • praktické typy jak uvažovat o svém jídelníčku

Pokud se na stránky dostane člověk na základě inzerce, blogu, nebo náhodou a můj projekt ho zaujme, může vyplnit kontaktní formulář a skrze něj se se mnou spojit. 

ZÁZEMÍ

Další částí je tak zvané ZÁZEMÍ, ve kterém jsou další rubriky. Aby se do zázemí člověk dostal, potřebuje se přihlásit pomocí přístupových údajů (přihlašovací jméno "nick" (e-mail) a heslo).

Na počítači  se do zázemí dostanete pomocí ikony s obrázkem zámečku a nápisem zázemí. Na telefonu přes obrázek zámečku. Viz obrázek vedle.

ZÁZEMÍ se skupinovým přístupem

ZÁZEMÍ se SKUPINOVÝM přístupem, je část webu, do které se můžete dostat tak, že ode mě dostanete přihlašovací údaje 

  • již využíváte mých služeb a dohodneme se, že by tu pro Vás některá část byla zajímavá
  • jste součástí nějakého projektu a já pro něj mám doplňkové materiály
  • dostanete vstup jako BONUS k nějakému produktu, nebo službě mých přátel

Struktura webu umožňuje, že různé přístupové údaje umožňují vstup do různých částí webu.

ZÁZEMÍ s individuálním přístupem

Zázemí s individuálním přístupem je osobnější úroveň Akademie Změny. Je určena pro lidi, se kterými v rámci své poradenské praxe aktivně řeším otázky kondice, životosprávy, hubnutí, vyváženosti jídelníčku... Je přístupná za pomoci uživatelského účtu s individuálním přístupem, který je spojený s vaší e-mailovou adresou, tudíž je vzhledem k GDPR a podobným opatřením vystavován po vzájemné domluvě. Díky němu se Vám po přihlášení zobrazí informace ze VSTUPNÍ HALY (ty i nadále uvidíte).A co je nejdůležitější můžu Vás přidat do RESTARTU VITALITY. 

  • Restart vitality je 3 měsíční program. Vytvořený díky zpětným vazbám klientek, kdy mi říkaly, že se jim líbí kolik toho na stránkách mám, ale že se v tom občas ztrácí. A tak jsem sedla a vytvořila systém newsletterů, které vždy odkazují na nějaké téma, tak, aby na sebe logicky navazovaly. Tyto newslettery chodí ve dvou režimech (po domluvě) a přinášejí praktické typy jak využívat informace ze stránek. Prostě je to systém, který umožňuje abyste si pod vedením, postupně prošli informace z mých stránek a mohli je tak aplikovat ve svých životech.
Přístup do ZÁZEMÍ prosím Vás nedávejte dalším lidem. Pokud si je budete prohlížet a pracovat s nimi například se svou dcerou, tak to je samozřejmě úplně v pořádku. 
Nejde o to, že by tam byly nějaké závadné informace, nebo tajemství.
Nicméně je za nimi mnoho práce a jsou vytvořeny pro podporu lidí, kteří aktivně využívají mých služeb. Navíc je mnoho pravidel jak v rámci evropské unie, tak ve firmě, která říkají, jaké informace se mohou veřejně psát a které už ne. Týkají se například kolik kilo se smí "oficiálně" zhubnout za měsíc, co se může, nebo spíše nemůže napsat o účinných látkách bylin, pokud na ně nejsou klinické testy . . . , je toho celá řada.
Prostě prosím nedávejte dál svůj individuální přístup (svůj e-mail a příslušné heslo) .

Budu ráda za vaši zpětnou vazbu. Případně upozornění, kdyby něco nefungovalo.